05321110790
  bebeymtr
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

Kanguru

Kangurular, ebeveynlerin bebeklerini konforlu bir şekilde taşımaları adına tasarlanan bebek ürünlerinden biridir. Bu taşıma aparatları sayesinde bebeğiniz kucağınızda huzurla vakit geçirir. Ayrıca bu ürünler, ebeveyn ile bebeğin birbirlerine temas etmesini sağlayarak ikili arasındaki iletişimin güçlenmesine de yardımcı olur. Özellikle yenidoğan bebekler, genellikle anne ya da baba kucağında kendilerini daha mutlu hisseder ve dolayısıyla uykuya dalmaları kolaylaşır. Ergonomik tasarımları sayesinde bebeklerin yanı sıra ebeveynlere de kolaylık sağlayan ortopedik kanguru seçenekleri, bebeğinizi taşırken bel, omuz ve kol ağrılarını en hafife indirgenmesine yönelik bir kullanım sağlar. Bebeğinizin yürüme çağına kadar farklı boyut ve taşıma seçeneklerine sahip olan aparatların tek, çift ya da dört yönlü kullanım çeşitlerine rastlamak mümkündür. Sahip olduğunuz taşıma aparatının kol ve bel bölümlerini kendi vücut yapınıza uygun bir şekilde ayarlayarak bebeğinizi güvenle taşıyabilir, alışveriş ya da yürüyüş esnasında bebeğinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. 3 ay-4 yaş aralığında boyut çeşitleri bulunan ana kucağı kangurular, bebeğinizin kalça, bacak ve omurga bölgesinin doğal duruşunu bozmadan bebeğinizi taşımanıza yardımcı olur ve bebeğiniz sizin kontrolünüzde dünyayı keşfeder. Elleriniz ve kollarınız serbest kaldığından dolayı bebeğinizle birlikte günlük aktivitelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, gün boyunca yorulmadan bebeğinizi kucağınızda taşıyabilirsiniz.

Kanguru Modelleri

Kanguru modelleri , boyut seçeneklerinin yanı sıra tek, çift ve dört yönlü gibi farklı kullanım şekillerine sahip olan ürünlerini ebeveynlerle buluşturur. Bebeğinizi yanınızdan ayırmadan dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirmenize yardımcı olan taşıma aparatları, bebeğinizle birlikte daha fazla vakit geçirmenize de olanak tanır. Bebeklerin doğdukları andan itibaren yaptıkları tüm aktiviteler, belirli bir süre boyunca ebeveyn gözetiminde gerçekleştirilmelidir. Zihinsel ve fiziksel olarak hızla gelişen bebek, ebeveyn denetimi ve yönlendirmesi olduğu takdirde daha verimli bir gelişim sürecini deneyimler. Yeni doğan kanguru modelleri, kullanım sırasında bebeğinizi anatomik açıdan destekleyerek kas ve kemik gelişiminin sağlık bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olmanın yanı sıra, bebeğinizi güvenle sararak minik kazalara karşı önlem almanızı sağlar. Yenidoğan bebeğe sahip olan ebeveynler, yavrularını en iyi ve en konforlu şekilde büyütmek ister. Ebeveyn kucağı, bir bebek için en güvenli alanlardan biridir. Emekleme döneminde bebekler, gün boyunca önceki dönemlere nazaran daha aktiflerdir. Oturaklı kanguru çeşitleri, bebeğinizin bacakları serbest bırakan bir tasarıma sahiptir. Böylelikle bebeğiniz kucağınızda dahi emekleme antrenmanı yapabilir, mutlu olduğu anlarda sevincini daha coşkulu bir şekilde ifade edebilir.

Kanguru Alırken Dikkat Edilecekler

Bebek, anne ya da baba kucağında ebeveynin kalp atışlarını hisseder ve vücut ısısı aktarımı, bebeğin daha rahat bir uyku çekmesine yardımcı olur. Ergonomik kol ve bel bölgesi, kanguru özellikleri içerisinde en çok dikkat edilen kriterlerden biridir. Bebeğinizin ayına uygun bir taşıma aparatı seçtikten sonra, kol ve bel bölgesi kendi vücudunuza göre ayarlayarak daha konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ürünün boyutlarını inceleyerek bebeğinizin vücuduna uygun olup olmadığını öğrenebilir, aparatı vücudunuza takmadan önce kullanma kılavuzundan yardım alarak bebeğinizi güvenle kucağınızda taşıyabilirsiniz. 4 yönlü kanguru seçenekleri, 4. aydan sonra dünyayı yavaş yavaş algılamaya başlayan ve dolayısıyla daha fazla hareketlilik gösteren bebekler için tercih edilebilir. Böylelikle yürüyüş ya da market alışverişlerinde bebeğiniz, nesneleri sizinle birlikte keşfeder. Bebeklerin cildi yetişkinlere nazaran daha hassastır ve vücutlarının temas ettiği kumaşlara dikkat edilmesi gerekir. Ana kucağının tasarımda kullanılan kumaşlar, bebeğinizin hassas cilt yapısına uyumluluk gösteren materyallerden üretilmelidir. Özellikle yaz aylarında sürtünmeden dolayı oluşabilecek pişikleri ve terlemeyi önleyen bebek kangurularında kullanılan kumaşlar, hem bebeğinizin hem de sizin daha konforlu bir kullanım elde etmenize yardımcı olur.

Kanguru İndirimlerini Takip Edin Uygun Fiyatlı Modellere Sahip Olun

Bebekler, ebeveynlerinin desteği ile dış dünyaya daha kolay adapte olurlar. Bir bebek için anne ya da babasıyla temas halinde kalmak, onun daha huzurlu hissetmesini sağlar. Kanguru puset çeşitlerinin zengin boy, renk ve kullanım alanına yönelik tasarımların uygun fiyatları, birçok bütçeye hitap eder. Çok yönlü taşıma aparatlarını kullanırken bebeğinizin uykusu geldiği zaman onu göğsünüze doğru döndürerek ev dışında dahi huzurlu bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Belirli bir aydan sonra yavaş yavaş hareketlenen bebeklere yönelik tasarlanan yürüteç çeşitlerini inceleyebilir, oyuncaklar ile donatılan ürünler ile bebeğinizin ilk adımlarını eğlenceli bir şekilde destekleyebilirsiniz. Çift yönlü kanguru modelleri, belirli bir aydan sonra hareketlenmeye başlayan bebekler için uygun bir seçenek olacaktır. Bebeğinizi konforla taşırken çevredeki nesneleri, renkleri ve sayıları birlikte keşfedebilir, ev işlerini dahi bebeğinizden ayrılmadan gerçekleştirebilirsiniz. Hijyenik bir kullanım elde etmek adına anne kucağı tercihlerinizi yıkanabilir özellikli olan kumaş seçeneklerinden yana kullanabilirsiniz. Pamuk gibi hava alan kumaşlar, bebeğinizin terlemesini önler. Yapacağınız kanguru online alışverişlerinde indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek bütçe dostu bir alışveriş deneyimi yaşayabilir, bebeğinizle birlikte dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.

Ebeveynlere ve Bebeğe Konfor Sağlayan Kanguru Çeşitleri Bebeym AVM Serik’de!

Ebeveynler, bebekleri için yapacakları alışverişlerde en iyi ürüne sahip olmak adına ürünleri titizlikle incelerler. Deneyimli anne ve babaların kanguru önerisi ve yorumlarına göz atarak kriterlerinize ve bebeğinizin ayına uygun modeli kolaylıkla bulabilir, gün boyunca yapacağınız işlerde bebeğinizin size keyifle eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. En iyi bebek bakım çantası seçenekleri içerisinden dilediğiniz renk ve tasarıma sahip modeli bulabilir, evde olmadığınız zamanlarda bebeğinizin hijyen ya da yemek için ihtiyaç duyduğu tüm ekipmanları pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Özel oturma bölgesine sahip olan ergonomik kanguru seçenekleri, bel bölgenize destek sağlayan tasarımlara sahiptir. Oturma bölümü bulunan modelleri kullanırken bebeğinizin bacakları M şeklini almalıdır. Bacakların konumunun yanı sıra ana kucağının bebeğinizin boyun ve sırt bölgesi destekleyici kıvrımlara sahip olması gerekir. Siz ve bebeğiniz için en iyi kanguruyu ararken, ilk olarak bebeğinizin boyunu, kilosunu ve hareket kabiliyetlerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Bebek taşıma aparatları bebeğin vücuduna bol geldiği takdirde bebeğiniz kucakta rahat bir pozisyon alamaz. Çok hareketli bir bebeğe sahip olan ebeveynler, çift ya da dört farklı pozisyon kullanımına sahip ana kucaklarını tercih edebilirler.

Kanguru Fiyatları

Kanguru fiyatları boy, ergonomi seviyesi ve kullanım çeşitliliği gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterir. Markaların ebeveynlere sunduğu ürünler arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Yüzü dışa dönük kanguruda duran bebekler, dış dünyayı ebeveynleriyle birlikte keşfetme şansına sahip olurlar. Ayrıca bu tür taşıma aparatları yoluyla bebeğiniz bir yandan dünyayı tanırken, bir yanda da sizinle de temas etme fırsatını yakalar. Bebeğin anne ya da babası ile temas etmesi, onun daha güvende hissetmesini sağlar. Doğumdan itibaren kullanılabilen kangurular ile bebeğinizle olan iletişiminizi güçlendirebilir, birlikte daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Öne bakan kanguru seçenekleri ile bebeğinizin sizin kontrolünüz altında dünyayı tanımasına yardımcı olabilir, yürüyüş ya da market alışverişi gibi günlük aktivitelerde bebeğinizin keyifli bir şekilde size eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Sling

Sling rahat ve güvenli kullanımıyla anneler tarafından sıkça tercih edilir. Sling ne demek sıklıkla anneler tarafından merak edilebilir. Basitçe bebeğinizi dah rahat taşıyabilmenizi sağlayan bir askı olduğu söylenebilir. Sling seçenekleri bebeğinizin doğumuyla başlayıp ve yürümeye başladığı döneme kadar size yardımcı olabilir. Birçok ebeveyn, yaşam tarzı ne olursa olsun, bu bebek taşıma şalını kullanabilir. Bu ürünler bebeğinizi taşırken bir yandan başka işlerinizi halledebilmeyi sağladığı için kullanıcıları memnun eder. Anneyle bebeğin iletişimini güçlendirebilir. Güven veren ve rahat bir kullanım sağlayan sling seçenekleri sayesinde bebeğinizle her anı paylaşabilirsiniz. Sling taşıma şalı farklı ölçülerde bulunur. Bebeğinizin bedenine, kilosuna ve yaşına göre farklı özelliklere sahip sling şal ürünleri arasından seçimler yapabilirsiniz. İlhamını anneler ve bebeklerden alan sling modelleri ile siz de bebeğinizi güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip olan çeşitler için indirimleri takip edebilirsiniz. Böylece bu ürünleri daha da ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerine göz atarak model karşılaştırması yapabilirsiniz. Bütçenize uygun olan seçenekleri belirleyerek online alışveriş kolaylığından yararlanabilirsiniz. Taşıma şalı sling çeşitleri ile bebeğinizi gün boyu rahat ettirebilirsiniz.

Sling Taşıma Şalı Özellikleri Nelerdir?

Pratik sling çeşitleri, bebekleri rahat bir şekilde taşıyabilmek için tasarlanmıştır. Sling kullananlar konfor sağlayan bu ürünü sıkça tercih eder. Destek ve rahatlık sağlayan sling şal modelleri farklı özelliklere sahip olabilir. Tüm modeller bebeklerin sağlığını destekleyecek şekilde özel olarak üretilir. Bebek taşıma şalı sling seçenekleri esnek olma eğilimindedir. Bu şekilde bebekleri kolayca sarmalayabilir. Bu özellik aynı zamanda sling taşıma şalının kolay deforme olmasını engelleyebilir. Ürünlerin kumaşı bebeklere nefes aldırabilir. Aynı zamanda terlemelerini de engelleyebilir. Bu sayede hem bebeğin cildi hem de taşıyan ebeveyn için sorun oluşturmaz. Hem annenin hem de bebeğin rahatlığı düşünülerek tasarlanan bir kesime sahiptir. Kişisel tercihlerinize göre çeşitli özelliklere sahip olan sling özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin nitelikleri çeşitlilik gösterdiği için kullanıcılar kendi isteklerine uygun olan bir ürün bulabilir. Bebek sling modellerinin fiyatları ürünlerin markasına göre değişebilir. Ancak sling fiyatları genel olarak ekonomik bir aralıkta olduğu için bu ürünlere bütçenizi zorlamadan ulaşabilirsiniz. Model seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız sling önerilerine ve yorumlarına göz atabilirsiniz. Sling markaları için arama yaparak bu çok yönlü ve ekonomik ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat aralıklarına sahip bebek bakım çantası seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Sling Taşıma Şalı Modelleri

Bu ürünler bebeklerin farklı dönemlerinde kullanılmak üzere çeşitli modellere sahiptir. Halkalı sling takılmış iki uçtan oluşarak, omzunuzda baskı oluşmasını önleyebilir. Halka sling modelleri, istediğiniz gergin formu verebilmenizi sağlar. Bu modelle ideal ayarlamaları ve oturtmaları elde edebilirsiniz. Bel destekli sling seçenekleri, vücudunuza göre ayarlamalar yapmanızı sağlayarak sırt ve omuzlardan giyilir. Bu şekilde bel desteği sağlanabilir. Bebeğinizi taşırken oldukça kolay bir kullanım sunar ve ağrı yapmaz. Sling ölçüleri kullanıcıların beklentilerine yanıt vermek amacıyla değişiklik gösterebilir. Sling yan taşıma sağlayabilen modellere de sahiptir. Modeller arasından en rahat ettiğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz. Yenidoğan sling kullananlar, destek sağlayan bu ürünleri kendilerine uygun ayarlamalar yaparak tercih edebilirler. Taşıma şalı olarak da bilinen modeller için yorumlara da göz atarak ürünün tüm özelliklerini öğrenebilir ve seçimlerinizi buna göre yapabilirsiniz. Modellerin özelliklerini ve yorumlarını incelemek seçim aşamasında size kolaylık sağlar. Müşterilerin almak istediği üründen farklı beklentileri olacağı için sling modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm bu işlevsel modeller arasından her müşteri kendi ihtiyacını karşılayan bir ürün bulabilir. Kendi istek ve beklentilerinize uygun olan seçenekleri inceleyerek hem kendi rahatınız hem de bebeğinizin rahatı için seçimler yapabilirsiniz.

Sling Ne İşe Yarar?

Yenidoğanlar bebekler sürekli kucakta tutulmak isteyebilirler. Ancak bebeğinizin sahip olduğu bu ihtiyaç, günlük hayatı çok daha karmaşık hale getirebilir. Bu duruma yardımcı olmak için üretilen sling ana kucağı, bebeğinizi rahatça taşımanızı sağlayabilir. Taşıma şalı sling çeşitleri bebekleri en rahat hissettirecek şekilde tasarlanmıştır. Sling kullanımı, onları fiziksel sağlıkları ve gelişimleri için faydalı bir pozisyonda taşımanıza olanak tanır. Kullanılan kumaş ve kesim şekli de ürünün işlevselliğini destekleyebilir. Bu ürünler bebekler için denge kurmaya yardımcı olabilir. Annelerin hareket halindeyken emzirmesini sağlayabilir. Bebekle yakın temastan dolayı anne sütü üretimini arttırmaya yardımcı olabilir. Bebeği tutarken ellerin serbest olmasına izin vermesi sayesinde hareket etmeyi kolaylaştırabilir. Bu ürünler tamamen kullanıcılara kolaylık sağlamak esas alınarak tasarlanmıştır. Kullanışlı özellikleri olan bebek taşıma şalı seçenekleri anne ve bebeğe üst düzey bir rahatlık sağlar. Ürünlerin modelleri arasında seçim yaparken sling yorumlarına göz atmak yardımcı olabilir. Daha ayrıntılı bilgi sahibi olarak bebeğiniz için doğru seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda taşıma sürecinde kolaylık sağlayan bebek arabası modellerine de göz atabilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleriyle Sling Çeşitleri Bebeym Anne ve Bebek Ürünleri AVM Serik'te

Bebek sling modelleri annelere ve bebeklere büyük rahatlık sağlayabilir. Bebeğinizi güvenle ve kolaylıkla taşımanızı sağlayabilmek için tasarlanmış işlevsel ve ekonomik ürünlerdir. Bu, evin etrafında ev işleri yapmak, çalışmak, yemek pişirmek, yürüyüşe çıkmak ve daha da önemlisi birden fazla çocuğu olan ebeveynler için diğer çocuklarınız için daha rahat hareket etmek anlamına gelebilir. Sahip olduğu özellikler sebebiyle bebeklerin kolayca taşınabilmesini sağlayan bu ürünler sık sık tercih edilir. Bebekler anne karnındaki güveni kucakta hissetmesi için özel olarak tasarlanan bu ürünler, bebeğinizle iletişim kurmanıza destek olabilir. Farklı zevklere uyum sağlayabilecek renkli ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Sling seçeneklerinin tümü annelerin ve bebeklerin rahatı esas alınarak tasarlanmıştır. Ürünler farklı niteliklere sahiptir ve bu niteliklere göre fiyatlarda fark oluşabilir. Bebeym’de yer alan tüm modeller arasından bebek sling fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ürünler arasında renk seçenekleri de bulunur. Böylece beğendiğiniz renkte olan bir sling modeli satın alabilirsiniz. Tasarımlar arasından inceleme yaparak zevkinize ve bütçenize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Güvenli ve Rahat Taşıma İçin: Sling

Sling bebek şalı, tipik olarak yumuşak kumaştan yapılmış tek omuzlu bir bebek taşıyıcıdır. Sling yenidoğan bir bebeği taşımanın güvenli bir yolu olabilir. Ebeveynler ve bebekler için rahat ve güvenlik sağlayarak aralarındaki iletişimi güçlendirebilir. Bebeği terletmeyecek ve nefes almasını sağlayacak kumaşlardan üretilir. Sahip olduğu bu özel kumaşlar bebeklerin hassas cildi için uygun olabilir. Aynı zamanda alerji oluşumuna engelleyebilir. Bu kumaşlar zararlı maddeler içermez. Ayrıca dört mevsim kullanılabilir olan ürünlerdir. Sling çeşitlerini çamaşır makinesinde veya elde kolayca yıkanabilir. Esnek bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde gevşemesi engellenebilir ve uzun bir süre boyunca kullanılabilir. Sahip olduğu tüm özellikler sayesinde kullanıcıya oldukça rahatlık sağlar. İndirimli sling seçeneklerini inceleyebilirsiniz ve bu indirimlerden yararlanarak bebeğinize güven ve rahatlık sağlayabilirsiniz. Sling tavsiyesi ve önerilerini inceleyerek modeller hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Çok fonksiyonlu modellere sahip olan sling satın almak gün içinde bebeklerinizi güvenle taşımanızı sağlayabilir. Anne-bebek ürünleri arasında kullanışlı ve işlevselliğiyle öne çıkan bu ürünler en uygun fiyatlarla Bebeym’de bulunur. Kampanyalı fiyatlarla bu seçeneklere indirim zamanlarında da ulaşabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.