05321110790
  bebeymtr
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 1 Ürün
Ücretsiz Kargo
   Sepete Ekle
Kraft 2 Dönenceli 70x120 Calipso Diamond Oyun Parkı Siyah

Park Yatak & Oyun Parkı

Bebeği olan ebeveynlerin tercihleri arasında bulunan park yatak, genellikle iki kademeden oluşur. İlk doğduğunda bebeğinizi daha rahat koyabilmeniz için yatak kısmını üst bölmede kullanabilirsiniz. Ebeveyn yatak seviyesinde olan bu kısım sayesinde geceleri kalkmadan bebeklerinizi kontrol edebilirsiniz. Altta kalan ikinci bölmeye ise bebeğinizin günlük kullanabileceği eşyalarını koyarak rahatlık sağlayabilirsiniz. İlk altı ay kadar bebekler, fazla hareketli olmadıkları için üst kısımda çok rahat bir şekilde yatabilir. Sonraki dönemlerde, bir yaşına kadar üst bölmeyi çıkararak bebeğinizi güvenle yatırabilirsiniz. Üst kısmı kapanabilen bu yataklar cibinlikli olarak da tercih edilir. Bebekleriniz biraz daha büyüdükten sonra park yatak oyun parkı haline dönüşerek sizin için fonksiyonel bir ürün haline gelir. Tecrübe sahibi olmayan ebeveynler için oldukça işlevsel olan yatakların kullanım ömrü de uzundur. Her odaya taşınabilir tekerlekli ayakları, ürünün kullanımında büyük kolaylık sağlar.

Park Yatak Oyun Parkı Modelleri ve Oyun Parkı Malzemeleri

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan park yatak modelleri ilk dönemlerde ebeveynlerin seçim yapmasını güçleştirir. Rahat taşınabilmesi ve yer kaplamaması yatakların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden birisidir. Sallanma özelliği olan yataklar ebeveynler için büyük kolaylık sağlar. Bu özelliğiyle oyun parkı beşik modelleri arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Sallanma aparatları sayesinde bebeğiniz rahat uykuya dalar. İstediğiniz zaman kilitlenebilen ayaklar, size karyola konforu sağlar. Ayrıca başka aksesuarlar almaktan kurtaran park yatak beşik seçimlerinizde, tekerleklerin kilitlenebilir olmasına dikkat ederek tercihlerde bulunabilirsiniz. Tüm aksesuarlarını kolay bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz yataklar, taşınabilir çantası sayesinde her yere götürülebilir. Maksimum 25 kilogram kadar taşıma kapasitesi olan park yatak 70x120 ölçüleri bebeğiniz için idealdir. Kapandığında sadece 10 kg olan yatağı fermuarlı çantasıyla gittiğiniz her yere pratik olarak götürebilirsiniz. Bazı modeller oyuncaklı ve kurmalı müzik dönencesi sayesinde çocuklarınızın dikkatini çeker. Size büyük kolaylık sağlayan oyun parkı yatağı seçiminizi bebeğiniz olduğu andan itibaren yapabilirsiniz. Fileli yapısı bebeklerin hareketlerini kontrol etmenize destek olur. Kenarlarının yüksekliği sayesinde satın aldığınız oyun parkı çit gibi kullanım da yapılabilir. Belli bir yaşa kadar parkın içine koyacağınız bebekleriniz güvenli bir şekilde oyun oynayabilir. Yumuşak yatakları ve fileli kenarlıkları sayesinde bebeğiniz, düşmelere karşı korumalı bir alanda muhafaza edilir. Yanlarında bulunan gözler bebeklerin eşyalarını koyabilmek için tasarlanır. Farklı markaların ürettiği değişik oyun parkı dönence aparatıyla, bebeklerinizin dikkatini çekerek onu oyalar. Kaliteli ve dayanıklı olan ürünler, bebeğinizin gelişimine eşlik edebilecek kapasiteye sahip aksesuarlar arasında bulunur. Uzun taraflarında yer alan fermuarlı penceresiyle, bebeğinizin içeriye rahat girip çıkabilmesi amaçlanır. Farklı renklere sahip olan ürünleri, bebeym.com üzerinde bulunan anne, bebek, oyuncak kategorisinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte çocuklarınızın keyifle oynayacağı oyun çadırı fiyatlarını da inceleyerek oyun parkına uygun oyuncakları da uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Park Yatak (Oyun Parkı) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin kaliteli bir şekilde uyumasına yardım eden yatakları satın alırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Satın alacağınız oyun parkı malzemelerinin kaliteli ve sağlığa zararı olmayan maddelerden yapılmış olması gerekir. Yanlarının şeffaf ve dayanıklı olması bebeklerini sık sık kontrol etmek isteyen ebeveynler için işlevsel bir detaydır. Tekerlekli olması da kolaylık sağlayacaktır. Tekerlekleri sayesinde evde istediğiniz her yerde bebeğinizle beraber olabilirsiniz. Kumaş malzemelerinin kolay temizlenebilen özellikte olması, sık sık kirlenen yatağın kullanımı açısından büyük rahatlık sağlar. Ayrıca saklanabilir olması ebeveynleri beşik alma zahmetinden kurtarır. Bebeğinizin gelişimini göz önünde bulundurarak park yatak ölçüleri seçiminizi ona göre yapabilirsiniz. Bebeğiniz için oyun parkı almadan önce park yatak tavsiyelerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede önceden yatak almış kullanıcıların yorum ve önerilerini okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünlerin markası ve modeli ne olursa olsun, içinden çıkan park yatak kurulumu şeması sayesinde ürünü kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Sizin de yeni doğacak bebeğiniz için kaliteli ve yer kaplamayan özelliklere sahip bir park yatağına ihtiyacınız varsa park yatak çeşitlerini inceleyerek bütçenize uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Bebeğinizin Güvende Olacağı Oyun Parkı Seti Serik Bebeym Avm'de

Her alanda ebeveynler için mükemmel çözüm sunan bu yatakları, tatilde bile aracınızın bagajına koyup götürebilme imkanınız vardır. İstediğiniz zaman pratik bir şekilde kurabileceğiniz yatakların, ileri yaş dönemlerinde oyun parkı uyku seti olarak kullanılması mümkündür. Misafirlikte ve evin dışında kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler, hareketli çocukların güvenle bırakılabileceği alanlar oluşturur. Tercih ettiğiniz oyun parkı seti, hem çocuklarınız hem de sizin için fonksiyonel bir üründür. Farklı gözleri sayesinde tüm eşyaların derli toplu durmasını sağlar. Farklı markaların alt ve üst taşıma kapasiteleri değişkenlik gösterir. Markalı ve kaliteli malzemelerden oluşan oyun parkı, yeni ebeveynlerin imdadına yetişir. Otomatik titreşimli dönenceler, ebeveynlerin rahatı için düşünülmüştür. Yan kısımlarda bulunan oyuncak torbaları sayesinde bebeğinizin ihtiyacı olan tüm aparatları bir arada tutabilirsiniz. Kalitesi ve ergonomisiyle konforu yanınızda hissetmenize yardımcı olan park yatak yatağı, sizin için farklı boyut seçenekleri sunar. Tüm zamanlarınız için ideal seçenek olan bu yataklar sayesinde bebeğinizi her yere yanınızda taşıyarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca portatif cibinlikli olarak da seçim yapabileceğiniz bu yataklar sayesinde sıcak günlerde bile bebeklerinizle rahat uyku keyfi yaşayabilirsiniz. Bazı modellerinde müzikli ve ışıklı dönencesi olan yatakların sallanabilmesi de ayrı bir konfor sağlar. Farklı hayvan figürleri asılı olan dönence bebeklerin ilgisini çekerek uykuya dalmalarını kolaylaştırır. Genellikle alüminyum gövdeye sahip olan ürünler bu özellikleri sayesinde kolay taşınabilir.

Park Yatak Kampanyaları

İhtiyacınıza ve kullanımınıza uygun modelleri satın alırken, kampanya dönemlerini takip ederek bütçenizi aşmayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Oyun parkı en ucuz olarak kampanyalar takip edilerek alınabilir. Anne bebek ürünleri grubunda yer alan ürünler, marka, ürünün malzemesi ve özelliklerine göre değişik fiyatlarla satılır. Sizin de bu kalitede ürünlere ihtiyacınız olursa yorumları ve önerileri okuyarak alacağınız ürüne hızlıca karar verebilirsiniz. Konforu ve kullanımıyla öne çıkan park yatak en ucuz olarak kullanıcıların beğenilerine sunulur. Farklı yatak ölçüleriyle her alana sığabilen parkların içinde, bebeğinizin gelişimine uygun ürünler kullanarak konforu artırabilirsiniz. Her zevke uygun renk tasarımlarıyla dekorasyonlarınızı tamamlayan ürünler işlevselliğiyle de göz doldurur.

Park Yatak (Oyun Parkı) Fiyatları

Farklı markaların ürettiği modeller arasından, kendi kullanım alanınıza ve bütçenize uygun seçimler yaparak bebeklerinizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bebekler için son derece güvenlikli olan bu parklar sayesinde bebeklerinize uygun ortamı yaratabilirsiniz. Ürünlerin içinde bulunan kaliteli yataklar, bebeklerin vücut ergonomisi düşünülerek tasarlanır. Oyun parkı fiyatları markaya göre değiştiği gibi kullanılan malzemeye ve özelliklerine göre de değişir. Oyun parkı çeşitleri arasında bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkündür. Ürünlerin kumaş malzemeleri, azo boya ve fitalat gibi bebekler için zararlı olabilecek maddeleri içermez. Kullanılmadığı zamanlarda ürünlerin çantasına konarak kaldırılması uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Siz de bütçenize uygun park yatak fiyatlarını inceleyerek ödeme avantajlarıyla, hem kaliteli hem de işlevsel modeller arasından uygun tercihler yapabilirsiniz. Evinizin her köşesine kendi başınıza taşıyabileceğiniz yataklarla gün boyu gözünüz arkada kalmaz. Dilerseniz Kanz park yatak ürünleri ve özelliklerine göz atarak bütçenize ve kullanım alanınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.