05321110790
  bebeymtr
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 1 Ürün
   Sepete Ekle
Royal Salla Yürüteç Turkuaz

Yürüteç & Bebek Yürüteç

Bebeklerin ilk adımlarını çok daha kolay ve zorlanmadan atabilmesine yardımcı olan yürüteç modelleri sağlıklı gelişime katkıda bulunur. Bacak kaslarının güçlenmesini sağlayan aletler emekleme döneminde normalden daha hareketli olan bebeklerin kontrol edilmesini de kolaylaştırır. Ebeveynler, bebeklerin ev içinde bulunduğu noktayı bilerek daha rahat hareket edebilir. Bununla birlikte, bebekler de meraklı oldukları bu yaş döneminde evi çok daha kolay keşfe çıkabilir. Yürümeye yardımcı olan aletler, bebekler için aynı zamanda bir eğlence merkezidir. Markalar, yürümeyi daha eğlenceli hale getirmek amacıyla modelleri müzik sistemleri ve oyuncaklarla da donatır. Kontrol etmenin oldukça kolay olduğu çocuk yürüteç modelleri tekerleklerle tasarlanır. Özellikle ev içinde, düz zemin üzerinde bebekler bacaklarını hareket ettirerek istediği noktaya zorlanmadan ulaşabilir. Bebeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla ise ürünler çeşitli ekipmanlarla ve dayanıklı materyallerle desteklenir. Bebeğiniz için en iyi yürüteç modellerinin fiyatları ise ürünlerin özelliklerine, tasarımlarına ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. Buradan fiyat karşılaştırması yaparak güvenle kullanabileceğiniz modeli çok daha kolay belirleyebilirsiniz.

Yürüteç (Bebek Yürüteç) Modelleri ve Özellikleri

Bebeklerin hem eğlenmesini hem de hareket etmesini sağlayan yürüteç modelleri çeşitli tasarım ve özelliklerde sunulur. İlk adım modelleri, örümcek modeller ve ebeveyn desteğiyle kullanılan yürüme aparatları bu farklı tasarımlardan bazılarıdır. İlk adım yürüteçleri, emeklemeyi henüz bırakan ve yürümeye çabalayan bebekler için uygundur. Özellikle evde bulunan eşyalara tutunarak kendi kendine yürümeye çalışan bebekler bu modellerle motivasyon sağlar. İlk adımın atılmasına yardımcı olan modellerde oturma yeri bulunmadığı için bebekler araçtan destek alır. Bu modeller aynı zamanda denge kontrolünün sağlanmasına da yardımcı olur. Tekerlekli yürüteç modelleri arasında bulunan ve örümcek olarak da bilinen modeller ise yumuşak ve rahat oturma bölümleriyle tasarlanır. Çember şeklinde çevrelenen örümcek modeller henüz yürüme aşamasına gelmeyen bebeklerin ev içinde rahatça hareket etmesini sağlar. Altı tekerlekle tasarlandığı için örümcek adı verilen modeller 360 derece dönebildiği için kontrol edilmeleri kolaydır. Plastik ya da ahşap yürüteç modellerinin güvenli olması da büyük önem taşıyan noktalardan biridir. Markalar, düşmelere karşı bebeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla devrilmeyen yürüteç modellerine imza atar. Örümcek modeller de altı köşeli tasarımıyla düşmelere karşı bebekleri korur. Hareket kolaylığı sağlamasının yanı sıra eğlence merkezi olarak da kullanılan araçlar oyuncak ve müzik sistemiyle desteklenir. Konuşan ve müzikli yürüteç modelleri ise fiziksel becerileri geliştiren oyunların oynanmasını sağlar.

Yürüteç (Bebek Yürüteç) Fiyatları

Farklı fonksiyon ve tasarımlarla sunulan yürüteç modelleri geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bebeklerin 6. ayından itibaren kullanılabilen araçların bazıları ilk adımın çok daha kolay atılmasına yardımcı olur. Bacak kaslarını güçlendirmek ve hareket özgürlüğü sağlamak gibi yürüteç faydaları ebeveynlerin de bu araçları tercih etmesinde önemli nedenlerdir. Örümcek, ilk adım ve moonwalk gibi farklı modelleri bulunan yürüteçler çeşitli fonksiyonlarla donatılır. Farklı yaş gruplarının kullanımına uygun olan bu modellerin fiyatları da değişiklik gösterir. Aynı zamanda, araçların ek fonksiyonel özellikleri de fiyatların değişme nedenleri arasında bulunur. Hareket kolaylığı sağlarken bebeklerin eğlenmelerini de sağlayan müzikli ve oyuncaklı yürüteç modelleri genellikle örümcek tasarımlarla sunulur. Örümcek modellerin ön panelinin bulunması bebeklerin hareket ederken bu oyuncaklarla eğlenmesini sağlar. Moonwalk olarak bilinen aparatlar ise ebeveyn yardımıyla kullanılır. Örümcek modellerde olduğu gibi yumuşak oturma yerlerine sahip olan bu aparatlar taşıma askıları ile birlikte tasarlanır. Bebekler oturma yerine yerleştikten sonra ebeveynler askılar yardımıyla bu aparatları kaldırarak bebeklerin adım atmasını sağlar. Yürüteç fiyatları, bu farklı tasarımlar nedeniyle değişir. Siz de markaların yürüteç modelleri için fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.Aynı zamanda bebeğiniz için en önemli ihtiyaçlarından olan bebek bezi ürünlerine de bakarak bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.

Yürüteç (Bebek Yürüteç) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En ucuz anne, bebek, oyuncak ürünleri arasında bulunan ve bebeklerin yürümesine yardımcı olan yürüteçlerin seçimi zorlayıcı olabilir. Araç seçiminde öncelikle bebeklerin yaşları dikkate alınmalıdır. 6 aylık bebeklerin kullanabileceği modeller genellikle örümcek olarak da bilinen araçlardır. 6 tekerlekli bir tasarıma sahip olan modeller henüz yürüyemeyen bebeklerin ev içinde dolaşabilmesi için idealdir. Örümcek yürüteç kullananlar aynı zamanda eğlenceli vakit de geçirebilir. Ön panellerle birlikte tasarlanan bazı modellerde oyuncaklara ve müzik sistemine de yer verilir. Bu sayede bebekler hareket ederken müzik sesiyle birlikte oyun da oynayabilir. İlk adım yürüteç tavsiye ve önerileri arasında ise 4 tekerlekli ve oturma yeri bulunmayan modeller ilk sıradadır. Çeşitli eşyalar yardımıyla kendini yukarı çekebilen ve artık yürümeye hazır olan bebekler ilk adım modelleriyle hem bacak kaslarını güçlendirir hem de daha özgüvenli bir tutum sergileyebilir. Güvenlik de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Dayanıklı materyallerle güçlendirilen askılar emniyetli kullanım sağlar. Aynı zamanda, çok hareketli bebekler için devrilmeyen yürüteç modelleri tercih edilebilir. Hangi modeli alacağınıza dair kararsızlık yaşıyorsanız yürüteç yorumları ve kullanıcı önerileri de size yardımcı olacaktır.

Yürüteç İndirim ve Kampanyaları

Bebeklerin ayakta durma kabiliyetini artıran ve kendilerine olan güvenini tazeleyen bebek yürüteç modelleri yaşa göre farklı fonksiyonlarla tasarlanır. Henüz çok küçük olan bebeklerin evin içinde rahatça dolaşmasını sağlayan modeller çember şeklinde ve tekerleklerle tasarlanır. Çemberin ortasında bulunan oturma yeri ve ön panelle birlikte tasarlanan örümcek yürüteç modelleri fonksiyonel yapısıyla öne çıkar. Emekleme dönemini bitiren ve ilk adımını atmaya çok yaklaşan bebekler ise eğlenceli şekillerle tasarlanan modellerle evin içinde dolaşabilir. Oturma yerine sahip olmayan ve tekerleklerle tasarlanan modelleri bebekler ittirerek hareket ettirir. Bu anlamda, zorlayıcı olmayan yürüteç kullanımı bebeklerin bacak kaslarını güçlendirmesine rağmen oldukça basit ve pratiktir. Farklı tasarımlar ve fonksiyonlarla sunulan araçların fiyatları ise değişiklik gösterir. Markalar, bazı dönemlerde indirim ve kampanyalara imza atarak yürüteç fiyatlarının her bütçeye hitap etmesini sağlar. Fisher Price yürüteç modelleri gibi pek çok markanın indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek bütçenize çok daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

En Ergonomik Bebek Yürüteç Modelleri Serik Bebeym Avm'de

Bebeklere ve ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan en ucuz yürüteç çeşitleri birbirinden farklı tasarım özelliğiyle alternatif yaratır. Hem örümcek ve ilk adım modelleri hem de yürüme aparatları ergonomik tasarımlarıyla bebeklerin özgürce dolaşmasına yardımcı olur. Özellikle düz zeminde rahatça hareket eden modeller her yöne dönebilen tekerleklere sahiptir. Genellikle silikon materyal kullanılarak üretilen tekerlekler zeminin çizilmesine de engel olur. Sallanan yürüteç modelleri ise diğer araçlardan farklı olarak askılarla tasarlanır. Ebeveynlerin yukarıdan askıları çekerek hareket ettirdiği bebekler adım atma kabiliyetini geliştirebilir. Her bütçeye uygun olan bu aparatları bebeklerin tek başlarına kullanmaları mümkün olmadığı için ebeveyn desteği şarttır. İlk adım arabalarının eğlenceli tasarımları ise bu araçların kullanımını çok daha eğlenceli hale getirir. Oyuncaklı ve müzikli örümceklerin yanı sıra yürüteç araba modellerinin gerçek arabayı andıran tasarımları sayesinde bebekler her adımda eğlenir. Bebeklerin fiziksel gelişimine katkı sağlayan ve denge kontrolünün yapılmasına katkıda bulunan yürüteçler eğlenceli tasarımlarının yanı sıra kırmızı, sarı, mavi, yeşil gibi canlı renklerle daha da eğlenceli hale getirilir. www.bebeym.com üzerinden tüm yürüteç modellerini inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.