05321110790
  bebeymtr
Para Birimi Seçimi

Değişim & iade politikası

Garanti Koşulları

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 www.bebeym.com  isimli web sitemizde T.C. Kanunlarına aykırı unsur teşkil edecek herhangi bir ürün satmadığımızı, satışını yaptığımız medikal türü ürünlerin reçetesiz ürün kapsamında olduğunu, reçetesiz ürünlerin tamamının T.C. Sağlık ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler olduğunu taahhüt ederiz.

İade süresi

İade süresi ürünü teslim aldığınız andan itibaren 14 gündür.

* Teslim aldığınız tarih ürünün kargoya teslim tarihi değil kargonun size teslim ettiği tarihtir.

İade-değişim şartları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun çerçevesinde, Ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade talebi açarak iadenizi gönderebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürünün var ise etiketi kopmamış, koruyucu bantı ve mührü çıkarılmamış, yıkanmamış , kullanılmamış , eksiltilmemiş, paketinin bozulmamış eksiltilmemiş , tam olarak ve sağlam  iade edilmesi gerekmektedir.
Ayrıca iade etmek istediğiniz ürünün tarafımıza sağlam ulaşması gerekmektedir. 
Aksi halde iade kabul edilmeyecektir. 
*Kapıda Ödeme siparişlerde kapıda ödeme tahsilat bedeli iade edilmeyecektir. 
** Kargo Bedeli İade Edilmeyecektir. 

İade alınmaz ürünler

Aşağıda bulunan ürün grupları iade edilemez.

1-Makyaj,Kozmetik ve Kişisel Bakım Hijyen Malzemeleri

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünlerin iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

2-
ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler

3-Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

4-Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler

5-Gıda Ürünleri 

İade süreci

İade etmek istediğiniz sipariş için panelden iade talebi açarak süreci başlatabilirsiniz. İade talebi sonrası tarafınıza takip eden ilk iş günü içerisinde kargo kodu gönderilecektir.
İade talebi açılmaksızın gönderilen kargolar ve anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleri ile yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir. Şuan
Vatan Kargo veya Aras Kargo ile anlaşmalıyız. Diğer firmalar ile yapacağınız gönderimler kabul edilmeyecektir. 

İade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Satın almış olduğunuz ürün yukarıda belirtilmiş olan iade şartları kapsamında ve sipariş paketinin tamamı tam olarak iade ediliyor ise ücretsiz olarak iade gönderebilirisiniz.
Eğer ürünlerin bir veya birden çok kısmı iade edilmiyorsa gönderim kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.
Eğer ücretsiz kargo kampanyası kapsamında yaptığınız sipariş iade sonrası kampanyada belirtilmiş tutar altına düşüyor ise gönderimde alınmayan kargo tutarıda iade tutarınızdan düşerek iade edilecektir.
Sadece anlaşmalı olduğumuz
Vatan Kargo veya Aras Kargo ile iade gönderebilirsiniz aksi taktirde kargo kabul edilmeyecektir. 

Ürünü gönderdikten sonra süreci nasıl takip edeceğim?

Ürünü gönderdikten sonra iade kargo gönderim kodunu tarafımızla paylaşmanız gerekmektedir. Kargo bize ulaştığında iade işlemlerini başlatacağız. 

İade ettiğim ürünün parasını ne zaman ve nasıl geri alabilirim?

İadesi onaylanan ürünlerin ücret iadesi, alışverişi yapmış olduğunuz yöntem üzerinden gerçekleştirilecektir. Ürünün bize teslimin itibaren ortalama 7-10 İş gününde iade tamalancaktır.
Kredi kartı ödemelerinde kredi kartına, havale/eft ve kapıda ödeme siparişlerde belirteceğiniz banka hesap numarasına iade gerçekleştirilecektir.
*Kapıda Ödeme Tahsilat bedeli ve Kargo Gönderim Bedelleri İade Edilmeyecektir.  

Kısmi iadelerde promosyon durumu ne olur?

Kısmi iadelerde var ise promosyon ve hediye/indirim çekleri de iade edilecektir. İade edilmiyor ise tüm tutar müşteriye yansıtılacaktır.


Ödeme Türü
İade & Değişim Nedenlerinizi Yazınız
İade & Değişim yapılacak ürün kodları ve isimleri adetlerini yazınız
İade & Değişim Kargo Firması Seçiniz
Müşteri Temsilcinize (0 532 111 0790 ) veya Telegram Destek Hattı Üzerinden ( @bebeymtr ) iade & değişim ile ilgili bilgi verdiniz mi?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.